TRİBÜN LİDERİ SONGÜL TAŞDELEN’DEN ENGELLİ BİREY FARKINDALIĞI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatayspor’a olan gönül bağı ile bilinen 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Songül Taşdelen, tribünler dışında düzenlediği etkinlikler ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Geleneksel olarak engelli bireyler ile yemek buluşmaları düzenleyen Taşdelen, Erdem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören engelli bireyleri ağırladı. Emrah Kasap&Fırın Restaurant’ta gerçekleşen buluşmaya Erdem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yöneticileri, engelli bireyler ve aileleri katıldı. Programın ilk anından son anına kadar engelli bireyler ile tek tek yakından ilgilenen Songül Taşdelen’in mutluluk gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi.

Erdem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören engelli bireylerin her daim yanında özel bir yeri olduğunu ifade eden 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Songül Taşdelen yaptığı açıklamada:” Daha önce de buluştuğumuz kardeşlerimiz bana mozaik taşlarından yaptıkları Hatayspor logosunu hediye etmişlerdi. İnanın o kadar mutlu olmuştum ki evimin en güzel yerine asmıştım onu. Asrın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat depreminde benimle birlikte o eserde enkaz altında kaldı. Ben yaralı olarak çıktığımda ilk aklıma gelenlerden biriydi engelli kardeşlerimin bana hediye ettiği mozaik Hatayspor logosu. Halen de aklıma geldikçe gözyaşlarımı tutamam. Erdem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde yaptıkları atölye çalışmalarında birbirinden güzel eserlere imza atan bu güzel kardeşlerim bana yeniden Hatayspor logosu yapacaklarını söylediklerinde sanki dünyalar benim oldu. İşte böylesine değerli kardeşlerim ile bugün yemekte bir araya geldik.

Herşey çok güzeldi.Engelli bireylerimizin mutluluğunu görmek beni de çok mutlu etti. Kardeşlerimizi bir an olsun yalnız bırakmayan kıymetli öğretmenlerimize ve bu buluşmayı organize eden Erdem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Zeynel Abidin Erdem hocama çok teşekkür ederim.”dedi.

Hatayspor tribünlerinin sevilen lideri 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Songül Taşdelen’in öğrencilerini en güzel biçimde ağırlamasının mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Erdem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Zeynel Abidin Erdem açıklamasında:” Songül hanım ile kurumumuz her daim iyi ilişkiler içerisinde olmuştur. Daha önce de bir ataya geldiğimiz başkanımız ile asrın felaketi dolayısıyla biraz ertelemeli buluştuk. Öğrencilerimiz Songül ablalarını çok seviyor ve onların bir araya geldiklerinde yüzlerinde oluşan mutluluk ifadeleri bizleri de mutlu etmektedir. En kısa zamanda kendisine yeniden bir ziyaret gerçekleştireceğiz inşallah. Her şey için teşekkür ederiz.” dedi.

 

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.