MUHTAR ÖZİL, MAHALLELİYE YEMEK VERDİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Avuttepe Mahallesi Muhtarlığına seçilen Necdet Özdil geçtiğimiz gün tertip ettiği organizasyonda mahalle sakinlerine seçimlerde kendisine verdikleri destek için teşekkür yemeği etkinliği düzenledi.

Avuttepe mahallesi çok amaçlı salonunda gerçekleşen ve her bir ayrıntının en ince biçimde düşünülerek hazırlandığı yemek programına tüm mahalle sakinleri katılırken program mahallenin sevilen hocalarının okuduğu Kuranı Kerim Tilaveti ile başladı. Daha sonra okunan Mevlidi Şerif ve yapılan dua ile devam edilen programda tüm katılımcılara mahallenin hamarat kadınları tarafından büyük özenle hazırlanan yöresel yemekler ikram edildi.

Mahalle sakinleri ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Avuttepe Mahalle Muhtarı Necdet Özdil açıklamasında; ”Mahalle sakinlerimizin destekleri ile bir kez daha güven tazeleyerek muhtarlık makamına seçildim. Hem mahalle sakinlerimize teşekkür hemde mahalle sakinlerimiz arasında dayanışmayı hedeflediğimiz bu yemek programını tertip ettik. Katılım beklediğimiz gibi oldu. Programımıza katılım gösteren tüm mahalle sakinlerimize ve yöresel yemeklerimizin hazırlanmasında büyük emekleri geçen mahallemizin hamarat kadınlarına şükranlarımı sunuyor, Avuttepe mahallemiz için yeni dönem çalışmalarımızın startını buradan veriyoruz.”dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.