BAŞKAN GÜL’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI!

featured
????????????????????????????????????
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül yaptığı Ramazan Bayramı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi. “Kıymetli Vatandaşlarımız, Ramazan ayının feyiz ve bereketiyle dolu günlerini geride bırakırken, bir kez daha bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek günlerin manevi atmosferi içinde, gönüllerimizdeki sevgi ve saygıyı bir kez daha tazeleyerek, bayramın coşkusunu hep birlikte paylaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Bayram; kardeşlik, hoşgörü ve dayanışma duygularının en güzel şekilde ifadesidir. Bu vesileyle, komşularımızla, akrabalarımızla ve tüm Belenlilerle daha sıkı bağlar kurma, birlikte daha mutlu ve huzurlu bir geleceğe adım atma fırsatını buluyoruz.

Ramazan Bayramı, geçmişteki hataları affetme, geleceğe umutla bakma ve birlikte daha güzel günlere ulaşma fırsatını sunar. Bu nedenle, bu kutsal günleri sevdiklerimizle birlikte, huzur ve mutluluk içinde geçirmeyi temenni ediyorum.

Bu vesileyle, bayramın tüm insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesini diliyor, tüm Belen halkının Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlara!

Saygılarımla.” İfadelerini kullandı.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.