MUSTAFA ALTAY “ŞEHİR DIŞINDAKİ VATANDAŞLARIMIZ MEMLEKETLERİNE DÖNMELİ”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Muhtarlar Sendikası Genel Başkanı Mustafa Altay, gönül coğrafyamızı güzelleştiren ve yüreklerimize sevgi, dostluk ve dayanışma tohumlarını eken Ramazan ayının mutluluğunu yaşayarak bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.

Başkan Mustafa Altay, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şunları kaydetti:

“6 Şubat’ta yaşadığımız asrın felaketin büyük yıkım yaşayan Hatay’da son iki yıldır buruk bayram sevincini yaşıyoruz. Yeni dönemde şehrimizde yapılacak çalışmalar ile konutların, işyerlerinin sayılarının hızlıca artmasıyla hayatın normale dönmesini, şehir dışındaki vatandaşlarımızın memleketlerine dönmelerini ümit ediyoruz.

Bayramlar, her yıl gelip geçen sıradan günler olmaktan öte, güzelliklerin dalga dalga toplumun bütün kesimlerine yayıldığı,yanı başımızdakinin fark edildiği ve gözetildiği, toplumda açılan sosyal yaraların sarıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı çok özel günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, bu bayramın bugünlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğimizin pekişmesine ve huzurumuzun tesisine vesile olmasını dilerim.”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.