SUBAŞI PARKI, TEMİZ İÇME SUYUNA KAVUŞTU

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Asrın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat depremi sonrasında bir an olsun durmayarak depremzedeler için yaptıkları çalışmalar ile takdir toplayan Defne Gönüllüleri Derneği (DEGÖDER) destek faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Defne Gönüllüleri Derneği öncülüğünde Türkiye İşçi Partisi Defne İlçe Örgütü’nün yönlendirmesi ile Galatasaray Lisesi 114. Dönem mezunlarının bağışladığı su deposu ve arıtma sistemi Subaşı Emek Kermesinin gerçekleştiği Subaşı parkına kuruldu. Depremzedeler için önemli bir hamle olan su deposu ve arıtma sistemi ile artık hazırlanan çeşmelerden temiz su içilebilecek.

Önemli bir ihtiyaç olan su deposu ve arıtma sistemini faaliyete geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Defne Gönüllüleri Derneği Yöneticileri açıklamalarında:” Derneğimizin bulunduğu Subaşı parkına Türkiye İşçi Partisi Defne İlçe Örgütü’nün yönlendirdiği, Galatasaray Lisesi 114. Dönem mezunlarının bağışladığı su deposu ve arıtma kurulumu tamamlandı. TİP Defne İlçe Örgütü, Galatasaray Lisesi 114. Dönem mezunları adına Sayın Kozmo Sayek beyefendiye çok teşekkür ederiz. Bugünden itibaren halkımız içilebilir suyunu parktaki çeşmelerden doldurabilir.

En büyük zenginlik imkanların kadar karşılıksız vermektir. Gönüllülük bir deryadır..

Tarifsiz bir mutluluk ve huzur verir.Yaşama dair ve halkımızın en iyisini hak eder anlayışımızla şiarımız.. Dayanışma yaşatır!” denildi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.