İŞ İNSANI GERKES’TEN 100 ÖĞRENCİYE BİLGİSAYAR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bölgemiz iş dünyasının başarılı isimlerinden biri olmasının yanında gerek hayır işlerinde, gerekse sosyal yardım işlerinde vatandaşların zor zamanında yanında olan İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes, 100 öğrenciye bilgisayar verecek.

Asrın felaketi sonrasında zor durumda yaşam mücadelesi veren aileler ile ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitim öğretim hayatlarında büyük katkı sağlayacak olan masa üstü bilgisayarları dağıtacak olan İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes bir kez daha gönülleri fethetti.

Dağıtacakları bilgisayarlar ile öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlayacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes yaptığı açıklamasında; “2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve memleketimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. 6 Şubat’ta meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı olanlara da acil şifalar diliyorum. Bu yıl yaşadığımız deprem dolayısıyla geliri olmayan ihtiyaç sahibi 100 öğrencimize bilgisayarlarını teslim edeceğiz. Cenab-ı Allah canımızı sağ koyduğu sürece bu tür yardımlarımızı Allah’ın rızasını kazanmak için yapmaya devam edeceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımıza her zamankinden daha fazla destek olmalıyız.” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.