HATOKDER YÖNETİMİNDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Okul öncesi Eğitim Kurumları Derneği Yönetimi yaklaşan 2023-2024 eğitim öğretim sezonu öncesi gerçekleştirdikleri ziyaretler kapsamında geçtiğimiz günlerde Hatay İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Harun Tüysüz’ü ziyaret etti.

Yönetim kurulu üyelerinin tam kadro katılım gösterdikleri ziyarette Hatay Okulöncesi Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Fatma Oduncu yaptığı açıklamasında; ”Hatay Okulöncesi Eğitim Kurumları Derneği (HATOKDER) yönetim kurulu olarak Hatay İl Milli Eğitim Müdürümüz Harun Tüysüz beyefendiyi ziyaret ettik ve yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

Ziyaretimizde; özellikle yaşadığımız deprem felaketinden sonra, Milli Eğitime bağlı Anaokullarının genel durumları, depremden kaynaklı yaşadığımız sıkıntılar ve okulöncesi eğitimin önemi üzerinde istişarelerde bulunduk.

Sayın müdürümüze; aziz şehrimizin tekrar ayağa kalkabilmesinde dernek olarak yapılabilecek her türlü proje ve etkinliklerde gönüllü olarak hareket edebileceğimizi ifade ettik. Sayın müdürümüz de bundan memnuniyet duyduğunu belirtmişlerdir.

Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüze değerli zamanlarını ayırmalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.”dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.