BAŞKAN KANATLI “OTO GALERİCİ ESNAFIMIZA HİZMETE DEVAM EDİYORUZ”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Asrın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat depremi dolayısıyla çalışmalarına verdikleri zorunlu arayı sonlandırarak Millet Bahçesi çarşısındaki ofislerinde çalışmalarına devam eden S.S. Hatay Merkez Oto Galericiler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Şükrü Kanatlı, üyelerine en iyi hizmeti sunabilmek adına görevlerinin başında olduğunu söyledi.

S.S. Hatay Merkez Oto Galericiler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi ve aynı zamanda Hatay Oto Galericiler ve Komisyoncular Derneği Başkanı Şükrü Kanatlı yaptığı açıklamasında: ”Yaşadığımız büyük felaket hepimizde derin yaralar açmıştır. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet geride kalan herkese sabırlar diliyorum.

S.S. Hatay Merkez oto Galericiler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi olarak Oto Galerici esnafımızın çok daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi adına 54 dönüm alan üzerinde 39 bloktan oluşan Hatay Otonomi Oto Galericiler Sitesi’nde 200 adet işyeri projemize hız kesmeden devam ediyoruz. Yaptığımız örnek işyerimiz ile esnafımıza ne denli güzel ofislerde çalışma yapacaklarını gözler önüne seriyoruz. Aynı zamanda üyelerimizin sorunlarına çözüm üretebilmek adına yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte var gücümüz ile çalışmaktayız. Yine Oto Galerici Esnafımıza Mesleki yeterlilik belgesi konusunda yardımlarımıza devam etmekteyiz. Millet Bahçesindeki ofisimizde her gün bulunmaktayız ve tüm üyelerimizi bekliyoruz.”dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.