YAYMAN “ÇİFTÇİYE TRAKTÖRÜNÜ VEREN, HATAY’A KONUTLARINI DA VERECEK”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı, AK Parti Hatay Milletvekili ve 28. Dönem milletvekili adayı Hüseyin Yayman, Hatay’ı devlet ve milletle elele yeniden ayağa kaldıracaklarını belirtti.

‘Söz konusu Hatay ise gerisi teferruattır’ diyerek sözlerine başlayan ve Türkiye’nin 2. Yüzyılında Hatay’da tüm deprem konutlarının 1 yıl içinde teslim edileceğini belirten Milletvekili Yayman, Kırıkhan ve Hassa İlçelerinde vatandaşlarla buluştu.

Depremden en çok hasarı alan Hatay’da, devletin tüm imkanlarıyla vatandaşlarının yanında olduğunu söyleyen Yayman “En son vatandaşımızı kalıcı yaşam alanlarına kavuşturuncaya dek bize durmak, dinlenmek yok” ifadelerini kullandı.

ÇİFTÇİYE TRAKTÖRÜNÜ VEREN ERDOĞAN, HATAY’A KONUTLARINI DA VERECEK

14 Mayıs seçimleri çerçevesinde Hatay’ı ve Türkiye’yi Erdoğan ve Cumhur İttifakı sancağı altında buluşturmak için durmadan yorulmadan yollarına devam edeceklerini kaydeden Yayman, Türkiye Yüzyılını inşa eden sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yeniden bismillah diyerek Hatay’ı ve Türkiye’yi ikinci yüzyıla güvenle ve istikrarla ulaştıracaklarını kaydetti.

Kırıkhan’da kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlara hitap eden Yayman; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Antalya’da orman yangınında traktörü yanan çiftçiye nasıl ki traktörünü verdi, İzmir’de Elazığ’da evleri depremde yıkılan vatandaşlara nasıl ki evlerini söz verdiği tarihte ulaştırdı, Hatay’a da 1 yıl içinde tüm konutları teslim edecek. Devletimiz Kırıkhan’ı, Hatay’ı ve Türkiye’yi yeni baştan imar edecek ve tüm vatandaşlarımız Türkiye Cumhuriyeti’nin kazanımlarından payını alacaktır” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.