‘SOSYAL BUTİK’ DEPREMZEDELERİN HİZMETİNDE

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızılay Hatay İl Başkanlığı tarafından depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için deprem sonrasında açılan Sosyal Butik faaliyetlerine tam gaz devam ediyor.Kızılay’ın gönüllü personellerinin görev yaptıkları Sosyal Butikte depremden etkilenen vatandaşlara ücretsiz olarak kıyafet, ayakkabı ve çeşitli ihtiyaç malzemeleri sağlıyor. Butikte, her yaş grubuna hitap eden kıyafetler, ayakkabılar ve hijyen malzemeleri bulunuyor.

Her gün yüzlerce depremzede vatandaşımıza Kızılay Hatay İl Başkanlığımıza bağlı sosyal butiğimizde giyim yardımları yapmaya devam ediyoruz diyerek sözlerine başlayan Kızılay Hatay İl Başkanı Hüseyin Kimyonoğlu açıklamasında:”Bugüne kadar bir çok depremzede vatandaşımızı ağırladığımız butiğimizde ilk olarak kayıtlarını oluşturarak, vatandaşlarımıza ayrılan randevu günü ve saatinde giyim yardımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Burada vatandaşlarımız, kendi renk ve beden tercihlerine uygun kıyafetleri seçebilmenin rahatlığını yaşıyorlar.Gönüllülerimiz ise her günün başında ve sonunda, ayrıca gün boyunca sosyal butiğimizde düzenlemeler yaparak vatandaşlarımızın uygun kıyafet seçmelerine yardımcı oluyorlar.

Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız; son güne kadar çalışmalarımıza durmadan, yorulmadan, ara vermeden devam edeceğiz.”dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.