ÖZKAN KARDEŞLERE TAHLİYE KARARI!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MAĞDUR AİLELER SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ!

Hatay’da, Maraş merkezli 6 Şubat depremlerinde yıkılan ve 97 kişinin hayatını kaybettiği Özkan City Blokları’nın AKP’li müteahhidi Mehmet Özkan hakkında tahliye kararı çıktı. Yakınlarını kaybeden aileler sinir krizi geçirdi.

Özkan City Blokları’yla ilgili davanın ikinci duruşması mahkeme heyeti başkan değişikliği ile başladı. AKP’nin Antakya’dan aday adayı olan sanık müteahhit Mehmet Özkan duruşmada, “Bizim dışarıda çoluk-çocuğumuz var. 16 aydır çok kötü bir haldeyiz” dedi.

YAKINLARINI KAYBEDEN AİLELER SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Mahkeme heyeti, AKP’li müteahhit Mehmet Özkan ve kardeşi Yusuf Özkan hakkında tahliye kararı vererek, duruşmayı eylül ayına erteledi. Yakınlarını kaybeden aileler sinir krizi geçirdi.

Aileler ve avukatları, “Bu insanlar güçlü insanlar, eylül ayında görülecek duruşmaya gelecek bilirkişi raporunun gidişatını değiştirebilirler. Tanıklarımızın beyanlarını değiştirtebilirler. Bir tahliye geldiğinde diğer dosyalardan da tahliye kararı gelir. Bu tahliye kararı diğer dosyaları da etkileyecek. İnşallah diğer dosyalardan tahliye kararı çıkmaz. Bu tahliye kararını kabul etmiyoruz” sözleriyle tepkilerini dile getirdi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.