ŞEHİT CENGİZ BAKTEMUR YAZ GELİŞİM PROGRAMINA BAŞVURULAR BAŞLADI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı, Genel Merkez’in hazırladığı Şehit Cengiz Baktemur Yaz Gelişim Programına tüm ortaöğretim öğrencilerini davet etti.

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner; ‘ Program kapsamında tertip edecekleri faaliyet, etkinlik ve kurslara katılmak için Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığıyla iletişime geçilebileceğini belirtti.

Programda; Fikri ve İdeolojik Donanım Semineri, Milli Değerler Semineri, kişisel gelişim konusunda ise makale ve dilekçe yazım kuralları kursu, Sosyal Medya okuryazarlığı ve İçerik Üretimi Kursu, İlk Yardım Kursunun yanısıra Eğitim Öğretim faaliyetleri, Dini Eğitim, spor faaliyetleri, Sosyal Sorumluluk faaliyetleri, parmakültür faaliyetleri ve Kültür-Sanat faaliyetleri yer alacak.

“Ülkü Ocakları olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitimlerine ve başarılarına katkı sağlamak adına yüzyüze eğitimlerimize bir yenisini daha ekliyoruz” başkan Döner; “Genel Merkezimizin hazırladığı ve Ülkücü şehidimizin adının verildiği Şehit Cengiz Baktemur Ortaöğretim Yaz Gelişim Programımızla çeşitli branşlarda, alanında uzman hocalar ile gençlerimizin eğitimlerine katkıda bulunacağız” dedi.

 

İletişim : 0535 020 51 15

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.