ANTAKYA’YI YAŞAYACAĞINIZ BİR MEKAN “MAİSON GALİ HOTEL”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mimar Nebil Gali tarafından Antakya’nın tarihi dokusuna uygun olarak özenle hazırlanan dekorasyonuyla her anınızda Antakya’yı yaşayacağınız Maison Gali Hotel hizmetine hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın aydınlatılmış ilk caddesi olan Kurtuluş caddesinin başlangıç noktasında yer alan Maison Gali Hotel’de daha kapıdan girdiğiniz ilk anda hissetmeye başladığınız tarihi Antakya dokusu Roma Dönemi’nde şehrin koruyucusu ve bereket ilahı olarak anılan Tyche’nin adının verildiği oda başta olmak üzere Antakya’nın tarihi dokusuna uygun dekorasyonuyla konuklarına eşsiz bir konaklama imkanı sunuyor.

Maison Gali Hotel, 18 oda ve 42 kişi kapasitesi ile müşterilerine yöresel Hatay kahvaltısı sunan Maison Gali Hotel içerisinde 1 adet toplantı salonu ve 1 adet roof (çatı, teras) barındırıyor.

Maison Gali Hotel, güler yüzlü çalışma ekibiyle, Şehrin kalbinde rafine bir mekan… Büyük emek harcanarak oluşturulmuş şehre değer katacak ve standartları yeniden belirleyecek bir yatırım…En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş harika bir Hotel olarak çıkıyor karşımıza.

Maison Gali Hotel İşletmecisi Nebil Gali açıklamasında:” Büyük emeklerle hizmete sunduğumuz ve kısa bir süre önce faaliyete yeniden başlayan otelimiz gördüğü yoğun ilgi ile farkını ortaya koymaya devam etmektedir.6 Şubat depreminin öncesinde olduğu gibi aynı hizmet anlayışıyla, bulunduğu bölge olan Kurtuluş caddesinin başlangıç noktasında deprem etkilerini silmek için bir ışık olmak için tekrar yola çıktık. Desteğiniz, eleştiriniz bu yolu daha sağlıklı biçimde yürümemiz için yol gösterici olacaktır.”dedi.

Her bir köşesinde Antakya’nın tarihi dokusunu yaşadıklarını ifade eden Maison Gali Hotel müşterileri yıkık bir şehirde ayakta kalmayı başaran ve kendilerine konaklama imkanı sunan Mimar Nebil Gali ve ekibine teşekkür ettiler.

Fevzi Çakmak Mahallesi,8 Akıncılar Sokak No:2’ adresinde faaliyet gösteren Maison Gali Hotel iletişim numaraları 0 546 212 58 56 – 0 326 212 56 56 – 0 326 212 58 58

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.