KUMAR OYNAYAN 6 KİŞİYE, 37 BİN 550 TL CEZA!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bayram süresince kumar oynanmasını engellemek amacıyla yaptığı çalışmalarda İskenderun ve Dörtyol’da iki kıraathaneye baskın düzenledi.

Kumar oynanmasını önlemek amacıyla Dörtyol Numune Evler Mahallesi’nde bir kıraathaneye yapılan baskında, işletme içerisinde kumar oynandığı tespit edilen 4 şahsa yönelik olarak yasal işlemler başlatıldı. Kumar oynayan şahıslara toplamda 25.700 TL idari para cezası kesildiği bildirildi. Olayla ilgili olarak işyeri işletmecisi M.B.E. hakkında da gerekli yasal süreçlerin başlatıldı.

İskenderun Kurtuluş Mahallesinde de bir kıraathaneye baskın yapan emniyet ekipleri, burada da işletme içerisinde kumar oynandığı tespit edilen 2 şahsa yönelik yasal işlem başlattı. Kumar oynayan şahıslara toplamda 12.850 TL idari para cezası kesildiği bildirildi.

Olayla ilgili olarak işyeri işletmecisi M.E. hakkında da gerekli yasal süreçlerin başlatıldığı belirtildi.

Emniyet güçleri, kumar ve benzeri yasa dışı faaliyetlere karşı mücadelelerini sıkılaştırarak devam ettireceklerini açıkladı. Bu tür denetimlerin halkın güvenliği ve toplum düzeninin korunması adına önemli olduğu vurgulandı.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.