MAĞARACIK YENİ YÜZÜNE KAVUŞTU!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Mağaracık Mahallesi İstiklal Caddesi’nde bozuk ve deforme olmuş parkenin söküm çalışmalarının ardından parke kaplama çalışmaları gerçekleştirildi.

Çamur ve çukurlarla dolu yolda hızlıca parke söküm ve zemin düzenleme çalışmalarını gerçekleştiren Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri, çok kısa bir zamana yolu yeni yüzüne kavuşturarak vatandaşların hizmetine sundu.

Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “ İlçemizin yol sorununa çözüm üretmek ve ilçemizi daha güzel bir görünüme kavuşturmak için tüm ekiplerimizle yoğun mesaimizi sürdürüyoruz.

Mağaracık Mahallesi İstiklal Caddesi’nde bozuk ve deforme olmuş parkenin söküm çalışmalarının ardından parke kaplama çalışmalarımızı tamamladık. Başta Mağaracık Mahallemiz olmak üzere tüm Samandağımıza hayırlı olsun.

42 mahallemize eşit hizmet götürmek ve mahallelerimizin sorunlarını tespit ederek kalıcı çözümler üretmek için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” İfadelerine yer verildi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.