KAMİL KÖSEOĞLU 830 SPORCUNUN KATILDIĞI YARIŞMADA YİNE DERECE YAPTI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hataylı Master Yüzücü Kamil Köseoğlu, 830 sporcunun katıldığı uluslararası yarışmalarda, iki gümüş ve bir bronz madalya kazandı.

Ulusal ve uluslararası organizasyonlarda açık su ile havuzda serbest, kelebek, kurbağalama ve sırtüstü branşlarında birçok madalya kazanan Hataylı emekli sınıf öğretmeni Kamil Köseoğlu, her geçen gün başarılarına bir yenisini daha eklemeye devam ediyor.

Kamil Köseoğlu, son olarak 830 sporcunun katıldığı İtalya, Hollanda, Rusya, Ukrayna, Yunanistan’dan gelen sporcuların da iştirak ettiği “Aqua Challenge Açık deniz Masterler Yüzme Şampiyonasında derecelere girerek madalya kazanmayı başardı.

Masterler Yüzme Şampiyonasında başarısına bir yenisini daha ekleyen Kamil Köseoğlu’nun son yarıştaki dereceleri şöyle;

-5 kilometrelik yarışta 2.

-3 kilometrelik yarışta 2.

-1 kilometrelik yarışta da 3. oldu.

Kamil Köseoğlu, yaptığı gazetemize açıklamada, “Şu anda Hatay’ın en yaşlı yüzücüsü olarak çalışmalarıma devam diyorum. Türkiye başta olmak üzere İsveç, İtalya, Hollanda, Rusya, Kazakistan, Ukrayna ve Slovenya gibi dünyanın birçok ülkesindeki yarışlarda dereceler elde ettim. Açık su ve havuz yarışlarına katıldım. Ülkemizi ve ilimizi her yarışta temsil etmeye devam edeceğim” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.