LGS ÖĞRENCİLERİ SINAV ÖNCESİ STRES ATTI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Büyükşehir Belediyesi, eğitim kurumlarına verdiği desteğin yanı sıra kendi imkanlarıyla sınavlara hazırlanan veya okul başarılarını artırmak için ders almak isteyen 8.sınıf öğrencilerine Destek Eğitim Merkezi aracılığıyla katkı sağlıyor.

HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Destek Eğitim Merkezinde yıl boyunca uzman öğretmen kadrosu eşliğinde sınava hazırlanan öğrencilere HBB tarafından ulaşım desteği sağlanmasının yanı sıra kullandıkları kaynak kitaplar da ücretsiz olarak verildi.

Destek Eğitim Merkezi tarafından, eğitim yılının stres ve yorgunluğunu atmaları amacıyla 120 LGS öğrencisine mezuniyet eğlencesi yapılarak öğrencilerin sınav öncesi moral ve motivasyonları arttırıldı.

ÖĞRENCİLER KEP ATTI

HBB Yusuf Binkaya Çok Amaçlı Salon’da gerçekleşen mezuniyet eğlencesinde öğrenciler; öğretmen ve arkadaşlarıyla doyasıya eğlenirken tören sonunda öğrenciler sembolik olarak kep attılar.

Öğrenciler; ortaokuldan mezun olma sevinçlerine ortak olan ve sınav maratonu boyunca desteklerini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

Geleceğin teminatı öğrencilerimize eğitim alanında her türlü desteği vereceklerini açıklayan HBB yetkilileri, yaklaşan LGS öncesi tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.