ENGELSİZ ATÖLYEDE ‘ANNELER GÜNÜ’ ETKİNLİĞİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İskenderun Engelliyim Engel Tanımam Derneği ile Türkiye Down Sendromu Derneği, Engelsiz Atölyede annelerin de katılımıyla ortaklaşa ‘anneler günü’e özel etkinlik gerçekleştirildi.

Kursiyerlerin anneleri, Dernek yönetimi tarafından düzenlenecek faaliyetlere davet edildiği Engelsiz Atölyede İskenderun Engeliyim Engel Tanımam Derneği ile Türkiye Down Sendromu Derneği üyeleri bir araya geldi çini üzerine yapılacak olan boyama çalışmalarını birlikte yaptılar.

İskenderun Engelliyim Engel Tanımam Derneği Başkanı Kamil Göçmen, Türkiye Down Sedromlu Derneği ile birlikte ortaklaşa bir etkinliği yaptıklarını belirterek “Anneler gününe özel bir çalışmamız var. Bu çalışmaya biz Engelsiz atölyesi kursiyerleri ve öğretmenleriyle birlikte Türkiye Down Sedromlu Derneği’nin katkısıyla engelli bireylerin anneleriyle birlikte yapmış olduğumuz bir etkinlik. Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum” dedi.

Türkiye Down Sedromlu Derneği İskenderun Temsilcisi Hediye Çelik ve Fatma Çağlar ise burada bulunan arkadaşları ile annelerinin birlikte bir şeyler yapmalarına olanak sağlayarak, birer anıları olmasını istediklerini söyledi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.