BAŞ DÖNDÜREN UYGUN FİYATLI KOKULAR “PARDOLE PARFÜM”DE

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Baş döndüren koku çeşitlerinin yanı sıra sektöründe en uygun fiyatlı satışları ile kokusuna önem verenlerim adresi olan Pardole Parfüm Hatay Şubesi,Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısında hizmetine hız kesmeden devam ediyor.

Kadın ve Erkek Parfümleri, Parfüm konusunda profesyonelleşmiş kişiler için özel hazırlanmış Niche Parfüm çeşitleri, Bambu çubuklu oda kokuları, Sprey oda ve kumaş kokuları ve Kolonya çeşitleri ile müşterilerine hizmet veren Pardole Parfüm muhteşem kokuları ve uygun fiyatları ile sektörde fark yaratıyor.

Kaliteli, yenilikçi ve farklı kokular oluşturan Türkiye’nin koku kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak üzere çalışmalarına hız kesmeden devam eden Pardole Parfüm Antakya Şubesi, Koku konusunda en tercih edilecek marka olacağının sinyallerini Türkiye Yüzyılı çarşısındaki yeni şubesinde de verdi.

Doğru Kalite, Fiyat Oranını Sağlayarak Geniş Ürün Yelpazesiyle Tüketici Beklentilerini En Üst Düzeyde karşıladıklarını söyleyen Pardole Parfüm Hatay Şubesi İşletmecisi Adem Karadeniz, sık sık kampanyalarında düzenlendiği Pardole Parfüm’de bugün itibari ile başlayan İkili Kampanya Seçeneklerinde İkinci Parfüm 150 TL kampanyalarının yoğun ilgi gördüğünün altını çizerek herkesi işyerlerine davet etti.

Pardole Parfüm’ü beğenerek kullandığını ifade eden müşteriler, asrın felaketi sonrasında şehir merkezinde büyük eksikliğini hissettikleri Pardole Parfüm’ü Türkiye Yüzyılı çarşısına getiren Adem Karaneniz’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

İstiklal Caddesi Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısı T-9 adresinde oldukça merkezi bir noktada faaliyet gösteren Pardole Parfüm Hatay Şubesinin iletişim numarası 0 505 031 11 31

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.