KUSURSUZ HİZMETİN ADRESİ : VİP TEKNİK

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Su tesisatı kurulumundan onarımına önemli bir hizmet.Uzun yıllar kullanılacak sağlam bir tesisat için profesyonel hizmet şart. İşte böylesine önemli bir alanda yılların deneyimi ile kusursuz bir hizmet veren Vip Teknik ekibini ziyaret ettiğimizde ne denli profesyonel çalışmalara imza attıklarına şahit olurken asrın felaketi sonrası her sektörde olduğu gibi su tesisatı sektöründe de depremi fırsata çevirenlerin aksine kaliteli malzeme ve uygun fiyatlı hizmeti ile herkesin takdirini toplayan İbrahim Mucuk ve ekip arkadaşlarına biz de tam puan verdik.

Vip Teknik ekibi Yeni inşaat su tesisatı, Konteyner kent su tesisatı, Prefabrik yapı su tesisatı konusunda yaptıkları anahtar teslim çalışmaları başta olmak üzere Kamera ile su kaçak tespiti, Makina ile Tıkanık açma, Petek temizleme işleri, Kombi temizleme işleri, Karotla delik delme işleri, Bahçe sulama fiskiye işleri ve güneş enerji işleri konusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar.

6 Şubat öncesi nasılsak sonrasında da aynı şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz diyerek sözlerine başlayan genç işletmeci İbrahim Mucuk açıklamasında; ”Su tesisatı konusu ciddiye alınacak bir iştir. Bu anlamda ben ve ekip arkadaşlarım bu konuyu oldukça ciddiye almaktayız ve çalıştığımız insanlara da konu ile ilgili uyarılarda bulunmaktayız. Her sektörde olduğu gibi maalesef bizim sektörde de depremi fırsata çeviren insanların kendini gösterdikleri su tesisatı işinde alanında profesyonel ekip arkadaşlarım ile birlikte en kaliteli malzemeler, kusursuz hizmet ve uygun fiyat garantisi ile faaliyetlerimize devam ettiğimizin altını çizmek isterim.

Büyük bir felaketi yaşayan şehrimizde Konteyner kentler, Prefabrik yapılar ve son dönemde sayıları artmaya başlayan inşaatların su tesisatları konusunda 7/24 çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizler için her daim en önemli unsur olan Müşteri memnuniyeti hala vazgeçilmezimizdir. Birde son dönemde ortaya çıkan zamanında iş sahasında olma konusu da bizler için çok önemli bir unsurdur ki bu konuda da asla taviz vermemekteyiz. Su tesisat kurulum işlerimizin yanında Kamera ile su kaçak tespiti, Makina ile Tıkanık açma, Petek temizleme işleri, Kombi temizleme işleri ,Karotla delik delme işleri, Bahçe sulama fiskiye işleri ve güneş enerji konusunda hizmetimiz tam gaz devam etmektedir. Hatay’ın her noktasına ulaşarak hizmet vermekteyiz.

Bizim için en büyük reklam iş yaptığımız vatandaşlarımızın memnuniyetleri doğrultusunda bizleri başkalarına önermeleridir. Müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Hizmetlerimiz konusunda ihtiyaç duyan vatandaşlarımız bizlere ulaşabilirler.” dedi.

Vip Teknik iletişim telefonu 0 533 603 65 70

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.