DR. AKSOY “ANTAKYA’YA HİZMET BOYNUMUZUN BORCU”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde çalışmalarını esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle sürdüren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “6 Şubat depreminin üzerinden 14 ay geçmesine rağmen memleketimiz aynı yerinde duruyor. İnşallah 1 Nisan sabahı geldiğimizde Antakya’mızın hizmet planlamasını yaparak çalışmalarımızı başlatacağız. Antakya’ya hizmet bizim boynumuzun borcudur.” dedi.

“DEPREMİN YARALARINI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ”

3 gün sonra yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde seçim çalışmaları kapsamında Uzun Çarşı ve Semerciler Çarşısı’nda faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Antakya’da esnafımız her zaman bizi yanında hissedecek. “Esnaf Bürosu” ve “Kalkınan Esnaf, Kazanan Antakya” projelerimiz ile el ele omuz omuza vererek, şehrimizi ayağa kaldıracak ve 6 Şubat depreminin yaralarını hep birlikte saracağız. Uzun Çarşı ve Semerciler Çarşısı’nda bizleri ağırlayan ve misafirperverlik örneği sergileyen esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

“İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİMİZE ANTAKYA’M KART VERECEĞİZ”

Konteyner Kent ziyaretleri kapsamında depremzedeleri hanelerinde ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “6 Şubat’ta meydana gelen deprem sonrasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Geride kalan ve hayatını konteyner kentlerde yaşamını sürdüren ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Antakya’m Kart vereceğiz. Antakya’m Kart ile vatandaşlarımız alkol ve sigara hariç her türlü gıda, kırtasiye, giyim vb. ihtiyaçlarını karşılayacak. Bu projemiz ile binlerce vatandaşımız faydalanacak, yüzlerce esnafımız kalkınacak. Omuz omuza verip hep birlikte Antakya’mızı elbirliği içerisinde kalkındıracağız.” diye konuştu.

DR. AKSOY HACI ÖMER ALPAGOT MAHALLESİ’NDE İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Ramazan-ı Şerif Ayının 17’nci gününde Yesevi Hareketi tarafından düzenlenen iftar programına katılan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Ömer Alpagot Mahallemizde Yesevi Hareketi İftar Organizasyonu tarafından gerçekleştirilen programda kıymetli hemşerilerimizle birlikte orucumuzu açtık. Ettiğimiz dualar, yaptığımız ibadetler ve tuttuğumuz oruçlar kabul olsun. Ramazanın bereketi hemşerilerimin üzerine daim olsun inşallah.” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.