İYİ PARTİ REYHANLI ADAYI MUSTAFA ORTAK’TAN EŞİT HİZME SÖZÜ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Reyhanlı’nın tüm mahallelerini gezerek vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti’nin Reyhanlı Belediye Başkan adayı Mustafa Ortak, “Reyhanlı’mızın her köşesine eşit hizmet gitmesi için, yönetenlerin unuttuğu Vatandaşlarımızın dertlerini sorunlarını sevinçlerini ve kaderlerini birlikte yaşayarak daima yanlarında yer alacağız” dedi.

İYİ Parti’nin Reyhanlı Belediye Başkan adayı Mustafa Ortak, esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek sohbet etti.

Mustafa Ortak, “Esnaflarımızın, vatandaşlarımızın güleryüzü, samimiyeti bizlere olan güveni görülmeye değerdi. Reyhanlı’mız için biz en iyisi için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Kırsalda da ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti adayı Mustafa Ortak, “Reyhanlı’mızın her köşesine eşit hizmet gitmesi için, yönetenlerin unuttuğu vatandaşlarımızın dertlerini sorunlarını sevinçlerini ve kaderlerini birlikte yaşayarak daima yanlarında yer alarak, vatandaşlarımızın bizlere gösterdikleri teveccüh ile sosyal belediyecilik anlayışımızı uygulamak için anlatacak ve hayata geçireceğiz. Kadınların, gençlerin, emeklilerin, işsizlerin, çiftçinin ve köylünün sesi olmaya ve yanıbaşında olmaya devam edeceğiz” diye ifade etti.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.