YAPAR “ANTAKYA’NIN GELECEĞİNDE GENÇLER ROL ALACAK”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhur İttifakı’nın Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, seçim sürecinde ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. 

Ziyaretlerinde sadece halkın genel sorunlarını değil, özellikle gençlerin sorunlarını da dinleyerek, onların isteklerini ve beklentilerini dikkate alıyor.

Yapar’ın gençlere yönelik ilgisi ve yaklaşımı, şehirde gençlerin katılımını ve etkinliğini artırmayı hedefliyor. Gençlerin toplumun önemli bir parçası olduğunu ve onların sorunlarının çözümünde aktif rol almalarının önemini vurguluyor.

Antakya’nın birçok bölgesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde gençlerle özel olarak ilgilenen Yapar, onların sorunlarını ve isteklerini dinleyerek, gelecek planlamalarında gençlerin de sesini daha fazla duyurmasını sağlamayı amaçlıyor.

İnşaat mühendisi kimliğiyle gençlerin eğitim, istihdam ve sosyal yaşam gibi alanlardaki taleplerine de kulak veren Yapar, genç nüfusun şehrin geleceği için kritik bir rol oynadığını belirtiyor.

Yapar’ın gençlerle yakın teması, gençlerin şehrin geleceğine aktif katılımını teşvik ederek, Antakya’nın daha dinamik, katılımcı ve geleceğe daha hazır bir şehir olmasına olanak sağlayacağı belirtiliyor.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.