HATAY’IN TESCİLLİ KADIN MARKASI : HAZEK

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde Ticaret Bakanlığı tarafından Cumhuriyetimizin 100. yıl kutlamaları çerçevesinde Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezinde gerçekleşen Türkiye Kooperatifler Fuarında yılın özel kadın kooperatifi ödülünü kazanan Hatay Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi bugünde Garanti BBVA’nın, Ekonomist dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliğiyle düzenlenen Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışmasında Türkiye’nin Kadın Kooperatifi birinciliğini kazandı.

Hatay’ın Tescilli Çifte Ödüllü Kadın Markası…

Hatay’ın Tescilli Çifte Ödüllü Kadın Markası olmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden HAZEK Kooperatif Başkanı Leyla Ayvazoğlu; Gurur verici bu başarı Hatay Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinde emeği olan tüm kadınlarımızın başarısıdır.Özelde Altınözü’ne genelde ise Hatay’a hayırlı olsun.” dedi.

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı yayınladığı mesajında; ”Garanti BBVA’nın, Ekonomist dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliğiyle bu yıl 17.düzenlenen Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışmasında ilçemizin gururu Hatay Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi (HAZEK) yılın özel kadın kooperatifi Türkiye’nin Kadın Kooperatifi birinciliğini elde ederek bizleri mutlu etmiştir.

HAZEK Kooperatif Başkanı Leyla Ayvazoğlu ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere emeği geçen tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Üreten, geliştiren, emek veren kadınlarımızın her daim yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.