HATAY’IMIZI YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal, Hatay’ı hızlıca ayağa kaldırmak için gece gündüz demeden çalışmalara devam edildiğini söyledi.

Milletvekili Yeşildal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Antakya Atatürk Caddesi üzerinde yapımına devam edilen konut ve işyeri inşaat alanını inceledi. Haftasonu ve gecenin ilerleyen saatleri olmasına rağmen inşaatlara ara verilmediğini kaydeden Yeşildal, Hataylı hemşehrilerini hızlıca konutlarına, esnafları da işyerlerine kavuşturmaya kararlı olduklarının altını çizdi.

Hatay’ın birlik ve beraberlik ruhunun bozulmasına müsaade etmeyeceklerini ifade eden Yeşildal, inşaat alanında yaptığı açıklamada; “Atatürk Caddesi’ndeki TOKİ’nin yerinde dönüşüm şantiye alanındayız. Hafta sonu olmasına rağmen hummalı bir çalışma var. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Çevre, Şehircilik Bakanımızın talimatıyla mikserlerimiz çalışmaya devam ediyor. İşçilerimiz mesai mevhumu gözetmeksizin çalışıyor. Bir tek hedefimiz var. Şehrimizi yeniden inşa etmek, vatandaşımızı kalıcı konutlarına bir an önce buluşturmak. Hatay’ın birlik ve beraberliğiyle, omuz omuza vererek Hatay’ımızı yeniden inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.