ÇALMADAN, ÇALDIRMADAN, ÇIRPMADAN EN İYİ HİZMETİ YAPACAĞIZ  

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, Antakya’ya bağlı Tahtaköprü, Uzunalıç, Maraşboğazı, Ovakent, Paşaköy ve Aşağıoba Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

‘Antakya İçin Yeni Bir Başlangıç’ sloganıyla CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy tarafından gerçekleştirilen mahalle ziyaretlerine CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Antakya Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ile Muhtar Adayları katılım sağladı.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde sırasıyla Tahtaköprü, Uzunalıç, Maraşboğazı, Ovakent, Paşaköy ve Aşağıoba Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Geçtiğimiz yıl Hatay’da meydana gelen depremin üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen Antakya’mızın fiziki, sosyal ve ekonomik durumu ortada. 6 Şubat’ta meydana gelen depremde vefat edenlere bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, mekanları cennet olsun inşallah. Bizler yerel siyaset mensupları olarak geçmişimizden aldığımız güç ile memleketimizi yeniden ayağa kaldıracağız. Bağrıyanık Mahallesi’nin bir çocuğu olarak almış olduğum aile terbiyesi ile bu memleketin insanına hizmet etmeyi kendimize şiar edindik. Bir gerçeği söylemek isterim ki, yerel yönetimler hangi partiden olursa olsun, hangi kişilerden oluşursa oluşsun, o memlekete gelecek olan para bellidir. Ne eksik, ne fazla. İller Bankası’ndan bu gelen parayı vatandaşlarımızın ve memleketimizin hizmetine kullanacağız. Bizler inançlı insanlar olarak çalmadan, çaldırmadan, çırpmadan bu memlekete en iyi hizmeti yapacağımızın sözünü veriyoruz. Çünkü bizim İşimiz, Gücümüz Antakya. Mahallelerimizin var olan sorunlarını 1 Nisan sabahı işbaşına geldiğimizde bir plan içerisinde hazırlayıp öncelik sırasına göre çözeceğiz. Bizlere göstermiş olduğunuz misafirperverlik, ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyor, tüm Antakya halkının desteklerini bekliyorum.” diye konuştu.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.