HAKAN OSMANLI TATLILARI YENİ YERİNDE FAALİYETE BAŞLADI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bölgemiz tatlıcılık sektörünün marka işletmesi Hakan Osmanlı Tatlıları, İstiklal Caddesi’nde birbirinden önemli firmaların içerisinde yer aldığı Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısındaki yeni yerinde faaliyetlerine devam ediyor. Genç ve başarılı işletmeci Hakan Yurtal’ın hünerli ellerinde lezzet bulan Hakan Osmanlı Tatlılarının muhteşem lezzetleri Special Ekmek Kadayıfı, Güllaç, Kabak Tatlısı, Kaymaklı Şam Tatlısı ve special lezzetler tutkunlarını bekliyor. Tatlılarının lezzetine bir kez bakanın adeta bağımlısı olduğu Hakan Osmanlı Tatlıları, kullandığı kaliteli malzemelerin yanında göze hitap eden sunumu ile müşterilerinden tam not alması ile biliniyor.

Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısındaki yeni işyerlerine herkesi beklediklerini ifade ederek sözlerine başlayan Hakan Yurtal yaptığı açıklamasında: ”17 yaşından beri hizmet verdiğim tatlı sektöründe 6 Şubat tarihine kadar önemli bir marka haline gelmenin onurunu yaşayan biri olarak inşallah aynı kalitede sunacağım lezzetler ile yeni işyerimizde müşterilerimizin hizmetinde olmaya çalışacağım. İlk olarak internet üzerinden kadın toplantılarına Osmanlı tatlılarını special olarak yapmaya başladığım bu sektörde görmüş olduğumuz yoğun ilgi neticesinde Ekmek Kadayıfı sunumumuz başta olmak üzere Güllaç, Kabak Tatlısı ve Kaymaklı Şam Tatlımız kısa sürede herkesin büyük beğenisini kazanmıştı. Daha sonra menümüze eklediğimiz special lezzetler ile de çok tercih edilmeye başladık. Aynı lezzetlerimizi yeni işyerimizde menümüzde bulundurmaktayız. Herkesi bu eşsiz lezzetlerimizi tatmak üzere Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısında Palladium Yanı, Fahri Öksüz Camii’nin arka tarafında bulunan işyerimize bekliyoruz.” dedi.

Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısı S-10 adresinde gece 00:00 saatine kadar faaliyet gösteren Hakan Osmanlı Tatlıları sipariş telefonu 0 539 736 04 86

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.