BU SEÇİM, ATATÜRK’ÜN EMANETİNE SAHİP ÇIKANLARLA PAS GEÇENLERİN SEÇİMİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Ankara dönüşü büyüyerek devam eden konvoyla Hatay’a geldi.

Antakya Expo Alanında bulunan Amfi Tiyatroda toplanan kalabalığa seslenen Savaş, yaşanan süreçle ilgili konuştu. İsim vermeden Haluk Levent ve Gökhan Zan’a göndermede bulunan Savaş, “Güven parayla, şöhretle, şarkı söylemekle, top oynamakla olmuyor. Bu güven sizin hayattaki duruşunuzdur.” dedi. Savaş’ın sözleri üzerine alanda bulunanlar Levent ve Zan’ı yuhaladı.

Gövde gösterisi yapan Savaş, “İnsanlar için en önemli duygu sevgidir. Bundan daha önemli bir şey vardır ki o da sevildiğini hissetmektir. Sizi seviyorum ama sizin beni ne kadar sevdiğinizi son 2 günde öğrendim. Hepinize teşekkür ediyorum. Biz yolların, sarp, ince ve çok uzun olduğunu biliyorduk. Yollar zorlu, yollar çetrefilli. Bu seçim herhangi bir seçim değil, bu seçim Atatürk’ün emanetine sahip çıkanlarla Atatürk’ün emanetini pas geçenlerin seçimidir” dedi.

15 YILDIR HATAY’DA EMANET BANA TESLİM

Savaş, “15 yıldır Hatay’da emanet bana teslim. Şimdi emaneti kime teslim edersiniz? Sizin için en önemli kim, aileniz… Bunu güvenilir birine teslim edersiniz. Bu güven de parayla, şöhretle, şarkı söylemekle, top oynamakla olmuyor. Bu güven sizin hayattaki duruşunuzdur. Güven her şeyin başı” ifadelerini kullandı.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.