HATOKDER VE HATAY SAĞLIK SEN’DEN İNDİRİM VE DANIŞMANLIK PROTOKOLÜ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalışmaları ile takdir toplayan Hatay Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği ve Hatay Sağlık-Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) arasında kurumsal indirim ve danışmanlık protokolü imzalandı. Hatay Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Fatma Oduncu ve Hatay Sağlık-Sen İl Başkanı Mustafa Tekgüzel tarafından imzalanan protokolde iki kurum arasında kurumsal indirim ve danışmanlık imkanı amaçlanıyor.

İmza töreninde Hatay Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Fatma Oduncu ve Hatay Sağlık-Sen İl Başkanı Mustafa Tekgüzel’in yanı sıra Sağlık-Sen Defne ilçe başkanı Esra Avcı ve HATOKDER yönetim kurulu üyeleri hazır bulundular.

Bölgemizde gösterdikleri faaliyetler ile sektörde fark yaratan iki kurum olan Hatay Sağlık-Sen ve HATOKDER için güzel bir indirim protokolü imzalamanın mutluluğunu yaşadıklarının altını çizen Hatay Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Fatma Oduncu açıklamasında:” Yaşadığımız deprem felaketinden sonraki süreçte; insan hayatının kutsallığından ödün vermeden, çok zor şartlarda; sonsuz sabır ve fedakarlıkla çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın yavrularına; güvenli ve ekonomik anlamda daha da erişilebilir bir ortamı sağlamak adına bir çalışma düzenledik.

Aynı şekilde yaşadığımız süreç itibariyle ayakta durabilmek için hibe ve desteklerden faydalanamadığı halde kurumlarımızın bu özverili kararlarından dolayı hepsine teşekkür etmek istiyorum.

Biliyoruz ki yolumuz çok zorlu ve uzun. Fakat yine biliyoruz ki; bizler o yolu sevgiden tuğlalarla öreceğiz ve aziz şehrimiz için; okul öncesi eğitim adına yapılacak ne varsa gönül birliği ile yapacağız.

Gerçekleştirdiğimiz indirim protokolünün her iki kurum üyelerine hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.