KAR YAĞIŞI EN ÇOK ONLARI MUTLU ETTİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Soğuk havanın şiddetini arttırdığı şehrimizde yüksek kesimlerde etkisini gösteren kar yağışı yarıyıl tatilinde olan çocuklara keyifli anlar yaşattı. Antakya, Defne ve Altınözü ilçesinde konteynerlede kalan aileler çocuklarını beyaz örtüye bürünen Yayladağı ilçesine götürerek karla buluşturdular. Kartpostallara poz olacak muhteşem görüntülerin olduğu Yayladağı bölgesinde soluğu alan büyüğünden küçüğüne herkes, karın keyfini çıkardı.

Çocuklarının mutluluğunun kendileri içinde büyük mutluluk olduğunu ifade eden aileler; Asrın felaketi olan 6 Şubat depreminin en çok etkilediği kesim olan çocukların zor şartlarda da olsa tamamladıkları eğitim öğretim ilk dönemleri sonrasında yarıyıl tatili içerisinde yaşanan kar yağışının çocukları çok heyecanlandırdığını ve bu doğrultuda çocukları Yayladağı bölgesine getirdiklerinin altını çizerek kısa süre de olsa mutlu olmalarını sağlayan bu doğa olayının kendileri içinde bir heyecan olduğunu söylediler.

Kar üzerinde zaman geçirmekten çok keyif aldıklarını söyleyen çocuklar, farklı yerlerden gelen bir çok arkadaşları ile birlikte Kardan adam yaptıktan sonra bol bol kartopu oynadıklarını belirterek bu imkanı kendilerine sunan ailelerine teşekkür ettiler.

Yediden yetmişe herkesin keyifli zaman geçirdikleri kar buluşması renkli görüntülere sahne olurken aileler kar topu oynanırken keyifli anlar yaşayan çocuklarını fotoğraflayıp ölümsüz kıldılar.

Aynı zamanda fotoğraf sanatçıları da eşsiz kareler yakalayabilmek adına kar yağan bölgelerde yoğun mesai harcadılar.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.