FİNE ART TEKNİĞİYLE TÜRKİYE’NİN YÜZ AKI OLAN FOTOĞRAF SANATÇISI : FATMA AKAR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemin trend fotoğraf kareleri Fine Art Tekniğini bölgemizde başarılı bir biçimde uygulayan fotoğraf sanatçısı Fatma Akar, ortaya çıkardığı eserler ile adından söz ettirmeye devam ederken aldığı uluslararası ödüller ile de başarısını gözler önüne sermeye devam ediyor.

Başarılı sanatçı Akar, dünya genelinden bir çok fotoğraf sanatçısının katılım gösterdiği AFNS Ödülü Yarışmasında birinciliği kazandı.

2017 yılında kurulan AFNS Ödülü , Yenidoğan Fotoğrafçılığı ve Doğum Fotoğrafçılığı alanındaki fotoğrafçılara yönelik uluslararası bir yarışma olmasının yanında Fotoğraflarıyla yüksek düzeyde kalite ve olağanüstülük sunan fotoğrafçıların yararlandığı bir yarışma olarak çıkıyor karşımıza.

Elde ettiği AFNS Ödülü Yarışması 1.liğinin kendisini son derece onure ettiğini ifade ederek sözlerine başlayan Fotoğraf Sanatçısı Fatma Akar açıklamasında: “Çalışmalarım arasında benimde çok beğendiğim fotoğrafım Afns Award uluslararası fotoğraf yarışmasında 1.lik ödülü kazandı. Kazanan tek Türk fotoğraf sanatçısının olduğu yarışmada elde ettiğim derecem benim için büyük bir gurur oldu, çünkü çokça emeğim var ve bunun karşılığında ödüle layık görülmesi inanılmaz keyif ve mutluluk veriyor .”dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.