“İLÇEMİZİN HUZURUNU BOZMAYA ÇALIŞANLARLA MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göreve geldiği günden bu yana, İlçesinde şehirleşme adına adımlar atan, TOKİ, Doğalgaz, depremzedelere biriket evler ve birçok sosyal tesis kazandırarak Kumlu’nun çehresini değiştiren ve halkına daha modern bir yaşam alanı sunmak için çalışmalar yapan Kumlu Beldiye Başkanı Mehmet Deli, sosyal medyada yayınlanan asılsız video ve haberlere dair açıklama yaptı.

Bugüne kadar yaptıkları hizmetleri engellemeye çalışanlara karşın, alternatifler üreterek Kumlu halkına hizmet veren Başkan Deli, yaptığı açıklamada şöyle dedi :

“Sevgili Kumlu halkı, yıllar boyunca hizmet etmekten onur duyduğum bu kıymetli ilçemizde siyasetin şeffaf ve temiz olması en büyük dileğimizdir. Ancak, siyasi sahneyi kirletmeye çalışan, ilçemizin huzurunu bozmak isteyen kişilere karşı mücadelemizi sürdürmekteyiz. Kumlu’da yaşanan bu olumsuzluklar; şantaj, iftira ve siyaseti kişisel çıkarlar için kullanma girişimleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kumlu, kardeşliğin ve dayanışmanın örneği bir ilçedir. Bu birlikteliği bozmak isteyenlere karşı duruşumuz net ve kararlıdır. Tarihimiz boyunca hiçbir kirli oyuna izin vermediğimiz gibi, bugün de bu tür girişimlere geçit vermeyeceğiz. Devletin adalet mekanizmalarını küçümseyerek siyasi kazanç elde etmeye çalışanlar, yaptıkları hizmet sabotajlarıyla ilçemizin gelişimine engel olmaya çalışmaktadır.

Yenilik ve gelişim yönünde attığımız adımlar, bazı kötü niyetli kişiler tarafından engellenmek istense de, adalet önünde hesap vermekten kaçınanlara karşı hukuki süreçlerimizi başlatmış bulunmaktayız. Bu tür eylemleri gerçekleştirenler, ilçemize ve halkımıza ihanet etmektedirler.

 

Cumhur İttifakı olarak, Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin birlik ve beraberliği ile Kumlu’muza hizmet etme yolunda ilerlemekteyiz. Cumhur İttifakı’na zarar vermeye çalışan her türlü girişimi kınıyor, ilçemizin menfaatleri doğrultusunda birlik içinde hareket etmeye devam edeceğimizi belirtmek isterim.

Seçimlere sayılı günler kala, ilçemizin geleceği için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Kumlu’nun gelişimi ve halkımızın refahı için gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Kumlu, artık hiçbir kişinin ya da grubun tekelinde değildir. Bu ilçe, birlikte yaşama iradesini gösteren, huzur ve refah içinde bir gelecek isteyen herkesin emeği ile şekillenmektedir. Kumlu’nun daha iyi bir geleceğe sahip olması için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Hepinize saygılarımı sunar, sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler dilerim.”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.