CHP HEYETİNDEN HATAY’DA KAMUOYU YOKLAMASI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Suat Özçağdaş başkanlığında milletvekilleri ve Parti Meclisi üyelerinden oluşan CHP heyeti, depremin 11’nci ayını geride bıraktığı günde birkez daha depremzedelerin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinlemek üzere Hatay’a geldi. Hatay’ın yaralarının sarılması için neler yapabileceklerini, hangi çözüm önerilerini geliştirebileceklerini değerlendireceklerini belirten heyetin, yerel seçim öncesi belediye başkan adayının belirlenmesi sürecinde kamuoyu yoklaması da yapması bekleniyor.

CHP İl Başkanı Hakan Tiryaki ve partililer tarafından karşılanan heyet adına açıklama yapan Milletvekili Suat Özçağdaş, “Hatay’ı, Hatay’ın sorunlarını, çözümlerini konuşacağız. Hatay’ın yaralarının sarılması için CHP olarak nasıl katkı yapabiliriz, hangi çözüm önerilerini geliştirebiliriz diye hep beraber ele alacağız” dedi.

Hatay’a özel ilgi gösterdiklerini belirten Suat Özçağdaş, “Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’in yapmış olduğu ilk ziyaret Hatay’a gerçekleşmişti. Arkasından yine üç gölge bakanımız Hatay’a geldiler, milletvekillerimiz Hatay’a geldiler. Burada deprem bölgesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu hafta sonu vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. İl başkanımız, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımızla bir araya geleceğiz. Hatay’ı, Hatay’ın sorunlarını, çözümlerini konuşacağız. Hatay’ın yaralarının sarılması için CHP olarak nasıl katkı yapabiliriz, hangi çözüm önerilerini geliştirebiliriz diye hep beraber ele alacağız. Burada bir kez daha depremde yaşamını kaybetmiş olan tüm yurttaşlarımıza, gerek Hatay’da gerek deprem bölgesinin tamamında, Allah’tan rahmet diliyoruz. Hayatta kalanlara acil şifalar diliyoruz” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.