KADINLARIN DEĞİŞMEYEN ADRESİ : GİRENTE GÜZELLİK MERKEZİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Asrın felaketine kadar “Tepeden Tırnağa Güzelleşmenin Adresi” sloganı ile Antakya’nın en merkezi konumunda en uygun fiyatlar ile hizmet veren Girente Güzellik Salonu Çekmece Kardeşlik Çarşısı 2’de hizmetini sürdürüyor. 6 Şubat depremi sonrasında kendi imkanları ile kısa sürede toparlanarak hizmete kaldığı yerden devam eden Girente Güzellik Salonu uygun fiyatları ile depremzede dostu bayan kuaförü olarak dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Bende bir depremzedeyim ve hemşehrilerimin içerisinde bulunduğu durumu en iyi biçimde anlarım diyerek sözlerine başlayan Girente Güzellik Salonu İşletmecisi Fatma Girente yaptığı açıklamasında; ”Sektörde bizim verdiğimiz uygun fiyata kaliteli hizmetimizi bilmeyen yoktur. Bayanların güzelliklerine güzellik katmamızın yanında uzun yıllardan bu yana Huzurevi sakinlerine ve Kimsesiz çocuklara sık aralıklar ile bakım hizmeti verdiğimiz hayırsever yönümüz ile de her daim farkımızı ortaya koymayı bilen bir işletme olduk biz.

Büyük bir felaketi hep birlikte yaşadık ve gün birlik olma birbirimize destek olma günüdür. Bu anlamda şehrimizi hiç terk etmeyerek çalışma arkadaşlarım ile birlikte bu memleketin insanlarına hizmet için kollarımızı sıvadık. Güzellik sektöründe kullanılan cihazların en son modellerini bulundurduğumuz işletmemizde hizmet verdiğimiz bayan müşterilerimizin yaptığımız işten oldukça memnun kalmaları bizleri de fazlası ile mutlu ederek daha iyi hizmet vermek adına motive etmektedir.

Alanında her biri birbirinden yetenekli ekip arkadaşlarımız ile birlikte müşterilerimize saç bakımından Lazer Epilasyon’a ,Cilt bakımına ,Manikür,Pedikür’e en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.Güzellik salonunda Ağda,Manikür yapılırken mutlaka hijyenik aletler kullanıldığına emin olunması gerektiğini bir kez daha yinelemek isterim.

Güzellik sektöründe ortaya koyduğumuz başarımızın yanında Bir insana DEĞER vermek, Özen göstermek, ona kıymetli olduğunu hissetirmek’ de bir “KÜLTÜRDÜR” Bunun Eğitimi yoktur.Kitaplarda yazmaz.Yolu “İNSAN ” olmaktan geçer… sözünü kendimize yol gösterici olarak seçerek gerçekleştirdiğimiz Huzurevi sakinlerimizin ve Kimsesiz çocuklarımızın kişisel bakımları konusunda gönüllü olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz ile de bilinmekteyiz.Bu faaliyetlerimizi büyük bir keyif içerisinde gerçekleştirmekteyiz ve her zamanda gerçekleştirmeye de devam edeceğiz.

Girente Güzellik Salonu olarak hizmetlerimize Çekmece Kardeşlik Çarşısı 2 de en iyi şekilde devam edeceğiz.Güzelliklerine güzellik katmak isteyen bayanları salonumuza bekliyoruz.” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.