ÇİFTÇİOĞLU ARÇELİK BAYİİ’NDEN AVANTAJLI ISINMA İMKANI: THERMA GREEN

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemde odun, kömür ve doğalgaza gelen zamlar sonrasında çok daha avantajlı ısınma olanağı sunan ısı pompalarına artan ilgi gözlerden kaçmıyor. Isı pompaları arasında son teknoloji ürünü Therma Green Isı Pompası ile tüketicilere verimli ve tasarruflu ısınma imkanı sunan Arçelik bir kez daha farkını ortaya koymayı başardı.

Dünyanın en yüksek COP=4,5 değerine sahip ekonomik sistemine sahip olan Arçelik Therma Green Isı Pompasına ilginin oldukça yoğun olduğunu ifade eden Çiftçioğlu Arçelik Yöneticisi Costa Çiftçioğlu yaptığı açıklamasında : ”Therma Green Isı Pompası, Enerji verimliliğini destekleyen ileri teknoloji ve kolay kullanım imkanı ile kullanıcılara konforlu bir ortam yaratan Isı Pompası sistemidir. 65 Santigrat’a kadar sıcak su sağlayabilen monoblok tip ısı pompaları aynı zamanda havadan suya ısı tarnsferi gerçekleştirerek sıcak kullanım suyu sağlar.İnverter teknoloji ile mümkün olan en yüksek enerji verimliliği elde edilir.Bunun yanı sıra basınç kontrol teknolojisi sayesinde, düşük sıcaklıkta stabil ısıtma kapasitesinde çalışır ve hedeflenen performansa zorunluk çekmeden ulaşır. Ekonomik ve kompakt teknolojisi ile günlük konfor ihtiyaçlarının tamamını karşılar.

Isınma anlamında oldukça avantaj sağlayan Arçelik Therma Green Isı Pompası, Odun,Kömür ve Doğal Gaz’a gelen zamlar sonrasında çok daha avantajlı ısınma olanağı sunması sebebi ile vatandaşlarımızdan Yoğun talep görmektedir.Ürünümüzü yakından görmek ve daha detaylı bilgi almak adına müşterilerimizi Altınözü ve Antakya şubelerimize bekliyoruz.”dedi.

Therma Green Isı Pompası ücretsiz keşif için 0 533 724 05 10 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.