DEPREMZEDENİN ÇİLESİ BİTMİYOR!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Depremde yıkımın en çok yaşandığı illerden biri olan Hatay’ın ve depremzedenin çilesi bir türlü bitmek bilmiyor. Yine yağmur ve fırtına.. Ve yine konteyner, çadır, binalar, caddeler, sokaklar her yağmur sonrası sular altında.

Bizler buradan yetkililere sesleniyoruz!

Kara kış yaklaşırken, halkın atanmış ve seçilmiş bürokratları depremzede halk için ne yapmayı planlıyorsunuz? Şu an hasarlı evlerde, Sebebi bilinmez! bir şekilde ağır hasardan az hasara çevrilmiş apartmanlarda, her yağmur sonrası sular altında kalan konteyner ve çadırlarda mecburen hayatlarını idame eden halk için ne yapmayı planlıyorsunuz?

Her fırtına ve sağanak yağış sonrası tekrar deprem olur mu korkusuyla yaşayan halka psikolojik destek sağlamayı düşünüyor musunuz?

Okullarda öğrenci, öğretmen ve velilere psikolojik destek için herhangi bir çalışmanız oldu mu, olacak mı?

Tuzunuz kuru tabi!

Zor şartlarda yaşamaya çalışan depremzede vatandaş için ne yapılabilir derdine düşmesi gereken, gazete ve sosyal medyalarda boy boy poz veren atanmış ve seçilmiş bürokratlar için hayat toz pembe.

Sevgili atanmış ve seçilmiş yetkililer; artık uyanma vaktiniz gelmedi mi? Bu halk için bir şey yapmak gerekmiyor mu? Halk bu kışı nasıl geçirecek? Bilim adamlarına göre yüzyılın soğuğu geliyor.

Seçimler yaklaşıyor. Bu halkın siyasetinize ve boş sözlerinize karnı tok. Peşinize gazeteci takıp gösteriş meraklısı gibi kapı kapı dolaşıp oy isteyeceğinize, kapı kapı dert ve sorun dinlemeye çıkın..

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.