ZEYTİN HASADINDA ATA’YA SAYGIYI UNUTMAYAN ÇİFTÇİLER!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi Mustafa Kemal Atatürk vefatının 85.yıldönümünde yurt genelinde saygı, özlem ve minnet ile anıldı. Zeytin sezonunun tam gaz devam ettiği Altınözü Altınkaya mahallesinde zeytin hasadı yapan çiftçiler saatler 9:05’i gösterdiği an oldukları yerde saygı duruşunda bulunarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e saygı duruşunda bulundular.

10 Kasım tarihinde her yıl zeytin hasadında olduklarını belirten çiftçi Nurullah Taze , Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Atamız için saat 09:05’i gösterdiği anda nerede olursak olalım saygı duruşunda bulunduklarının altını çizerek “40 asırlık Türk yurdu düşman elinde esir kalamaz.” Sözü ile Hatay’a verdiği önemi gözler önüne seren Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü büyük bir gurur ile her zaman saygı,özlem ve minnet ile anmaya devam edeceklerini belirtti.

Duygu dolu gözler ile saygı duruşunu gerçekleştiren Filiz Taze:”Atamıza sonsuz minnet borçluyuz,Bu yılda zeytin tarlasında Atamızı andık.Ruhu şad,mekanı cennet olsun.” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.