BAŞKAN MEHMET DELİ, İMKANSIZLIKLAR İÇERİSİNDE ÇÖZÜM ÜRETİYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, bir yandan şehirleşme ile ilgili adımlar atarken, diğer yandan imkansızlıklar içerisinde hizmet vermeye çalışıyor.

Bozulan ve bakım gerektiren yollara kilitli parke taşı döşenmesi için her türlü imkanı zorlayan Başkan Deli, meclisten bu konuyla ilgili talep ettiği kredinin reddedilmesiyle birlikte ikinci el kilitli parke taşı kullanarak vatandaşların kışın zorluk yaşamaması için elinden geleni yapıyor. Başkan Mehmet Deli, konuyla ilgili yaptığı bilgilendirmede şu ifadelere yer verdi :

“Belediye personellerimiz ile birlikte ikinci el kilitli parke taşlarıyla devam eden çalışmalarımız maalesef binbir sıkıntılarla devam etmektedir.

Bu durumun eziyet şeklinde devamına müsaade eden, ilçemize adeta ceza vermeye çalışan bu fikri siddetle kınıyorum.

İki yıldır planlanan ve gerekli girişimlerin de bir yıl önceden yapıldığı çalışmalarımızın engellenmeye çalışılması anlaşılır değildir. Elli yıldır ilçemize yapılan büyük hizmetlerden rahatsız olmak da akıl karı değildir. Ama aklınızdan çıkarmamanız gereken şu olsun;

Kumluya hizmet anlamında ceza kesmek kimsenin haddi ve hukuku değildir. Hizmeti paylaştırırken yapılan hukuksuzluk ilçemiz insanına yapılan en büyük ihanettir. Siyasi olarak yapılmak istenen bu ayrıştırıcı ve yanlış politikalar ilçenin ve kırsal mahalllerimizin cezalandırılmaya çalışılmasından başka bir şey değildir.

Kumlu’da da deprem oldu ve Kumlu’nun da hizmete ihtiyacı olduğunu herkesin kabul etmesi gerekir. Konunun çözümü için elimizden gelen tüm çalışmalar yapılmış olup, gerekli görüşmelerimiz de eksiksiz olarak tamamlanmıştır.” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.