YAYMAN “CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İKİNCİ ATATÜRK’TÜR”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AKP Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde basın toplantısı düzenledi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Cumhuriyet’in kurucusu isimsiz kahramanları anarak başlayan AK PartiHatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Atatürk’ün koyduğu hedefleri hayata geçiren liderin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirterek Erdoğan’ı ikinci Atatürk ilan etti.

Yayman, “Cumhuriyetimizi Mustafa Kemal Atatürk kurmuştur, onu muasır medeniyetler seviyesi düzeyine çıkartan Erdoğan’dır. Dolayısıyla Erdoğan, ikinci Atatürk’tür.” dedi.

“ERDOĞAN İKİNCİ ATATÜRK’TÜR”

Yayman “Atatürk bugün yaşasaydı ben iddia ediyorum ki; o da Cumhurbaşkanı’mızın yanında yer alırdı, onun politikalarını benimserdi. Cumhuriyetimizi Mustafa Kemal Atatürk kurmuştur, onu muasır medeniyetler seviyesi düzeyine çıkartan Recep Tayyip Erdoğan’dır. Dolayısıyla Recep Tayyip Erdoğan, ikinci Atatürk’tür ve Türkiye’nin 2053 hedeflerine, 2071 hedeflerine varması için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır” ifadelerini kullandı.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.