GAZETECİ TALİP KÖLEOĞLU, TFMD HATAY TEMSİLCİSİ OLDU

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bölgemiz basın sektöründe uzun zamandır uzun yıllardır faaliyet gösteren Hatay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Talip Köleoğlu’na, hafta sonu Ankara’da gerçekleşen Türkiye Foto Muhabirleri Derneği 18. Olağan Genel Kurulu’nda Hatay Temsilcisi olarak görev verildi.

Güven tazeleyerek yeniden Türkiye Foto Muhabirleri Derneği (TFMD) Başkanlığına seçilen Rıza Özel’in yönetim kurulunda Osman Altınışık Başkanvekili, Şükrü Akın, İlhan Demir, Tolga Adanalı, Derya Yetim, Cenk Özel ve Onur Sağsöz Başkan Yardımcısı, Adem Altan Genel Sekreter, Hamza Şahin Mali Sayman, Murat Akbaş, Bülent Uzun, Mert Gökhan Koç, Necati Savaş, Çağla Gürdoğan görev alırken Dernek yönetim kurulu ilk toplantısında Osman Şişko Trabzon, Burak Emek Diyarbakır ve Talip Köleoğlu Hatay temsilcisi olarak görevlendirildi.

 

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği başkanı Rıza Özel ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından kendisine verilen Hatay İl Temsilciliği görevine getirilmenin onurunu yaşadığını söyleyen Köleoğlu; “Cumhuriyetimizin 100. Yıl coşkusunu yaşadığımız bu güzel günde Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Hatay Temsilcisi olarak görevlendirilmenin onurunu yaşıyorum. Bu görevi bana tevdi eden Dernek Başkanımız Rıza Özel ve Yönetim Kurulu üyelerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.