BAŞKAN YILMAZ “BU ŞEHİR İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAK ZORUNDAYIZ”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya Güzelburç Mahallesi’nde Kıyamder ve beraberindeki derneklerin hayırseverleri tarafından yaptırılan konteyner kentin açılış programına katıldı.

Açılış programına, İçişleri Bakan Yardımcısı Munir Karaloğlu, AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Antakya Kaymakamı Abdullah Akdaş, Kıyamder Genel Başkanı Emin Demir, Kıyamder sorumlu kaymakamı Yunus Emre Kandemir, Konteyner kentin yapılmasında katkı sağlayan hayıseverler ve konteyner kent sakinleri katıldı.

Açılış programı öncesinde konteyner kent sakinlerini ziyaret eden Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, onlarla tek tek sohbet etti, istek ve önerilerini dinledi. Konteyner kentin ihtiyaçlarının giderilmesinde üzerlerine düşen ne varsa yapacaklarını ifade eden Başkan Yılmaz, vatandaşların hayır duaları ile karşılaşmaktan mutluluk duyduğunu da belirtti.

Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, açılış programı ile ilgili yaptığı açıklamada: “İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Münir Karaloğlu, Hatay Valimiz Sayın Mustafa Masatlı, Milletvekillimiz Sayın Hüseyin Yayman ile birlikte Kıyamder 571 Evler Konteyner Kentin açılış programına katıldık. Konteyner kentin kurulmasında ve hemşehrilerimizin ihtiyaçlarında destek veren hayırseverlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Şehrimizin ayağa kalkması için biz de üzerimize düşen ne varsa yapmak üzere buradayız.” dedi.

 

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.