VALİ MASATLI, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN GÜVENLİK TOPLANTISINA KATILDI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Başkanlığında video konferans sistemiyle Asayiş ve Güvenlik Toplantısına katıldı.

Vali Masatlı’nın yanı sıra askeri erkan da toplantıda hazır bulundu. İçişleri Bakanlığı’nda terörle mücadele konulu videokonferans toplantısı yapıldı. Toplantıya, Bakan Yerlikaya ve yardımcıları ile Jandarma Genel Komutanı, Emniyet Genel Müdürü, Sahil Güvenlik Komutanı, 81 il valisi ve il emniyet müdürleri katıldı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya başkanlığında, başta terör olmak üzere organize suç örgütleri, uyuşturucu, asayiş, düzensiz göç ve siber suçlarla mücadele konularının değerlendirildiği videokonferans toplantısı gerçekleştirildi.

YERLİKAYA, TOPLANTIYI SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMIYLA DUYURDU.

“Bakan Yardımcılarımız, Jandarma Genel Komutanımız, Emniyet Genel Müdürümüz, Sahil Güvenlik Komutanımız ile 81 ilimizin valisi, il emniyet müdürleri, il jandarma ve sahil güvenlik komutanlarıyla, terör, organize suç örgütleri uyuşturucu, asayiş, düzensiz göç ve siber suçlarla mücadele ana gündem maddelerini içeren video konferans toplantımızı gerçekleştirdik.” diyen Bakan Yerlikaya, “Terör ve işbirlikçileriyle, zehir tacirleriyle, göçmen kaçakçılığı organizatörleriyle, organize suç örgütleri ve çetelerle mücadelemiz kararlılıkla sürecek.” ifadelerini kullandı.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.