DEPREMİN HASAR VERDİĞİ YAPILARDA BAKIM ÇALIŞMALARI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, şehri yeniden ayağa kaldırmak için elini taşın altından çekmiyor. Başkan Yılmaz depremden sonraki ilk günlerden bu yana Antakya için gece gündüz demeden çalışırken, şehre kalıcı yatırımları yeniden kazandırmaya da gayret gösteriyor.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Depremden önce şehrimize kazandırdığımız çok amaçlı salonlarımız, semt pazarlarımız ve muhtarlık binalarımızın hemen hepsi asrın felaketinde dimdik ayakta kaldı. Şehrimizin ayağa kalkması en kısa sürede yeniden inşası için ilk günden bu yana elimiz taşın altında. Bu kapsamda daha önce hizmete sunmuş olduğumuz bu yapılarımızın hepsinin tadilat ve bakımlarını tek tek gerçekleştirerek yeniden hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz.”

Devler Gibi Eserler Bırakmak İçin Karıncalar Gibi Çalışıyoruz

Başkan Yılmaz açıklamalarının devamında; “ Devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışıyoruz. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir köşesine hizmet götürme gayreti ile çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Asrın felaketi öncesi şehrimize kazandırdığımız Şehit P. Tğm. Mustafa Bayrakdar Çok Amaçlı salonumuzun tadilatını tamamlayarak İl Müftülüğümüz himayesinde Hz. Ömer Camii olarak hizmete yeniden sunduk. Tadilatını ve periyodik temizlik hizmetini yaptığımız çok amaçlı salonumuz şehrimize bir kez daha hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.