GAZETECİ TALİP KÖLEOĞLU, YAZAR DERYA ARSLAN’I YENİ OFİSİNDE ZİYARET ETTİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemizin önemli yazarları arasında yer alan Derya Arslan’ı yoğun çalışma temposu içerisinde faaliyet gösterdiği Mali Müşavirlik ofisinde ziyaret ettik.

2022 yılında Sol Yanımdan Üşüdüm “Yüreğini Bırak Git” kitabı ile okurları ile buluşan ve Deprem felaketi sonrası çıkardığı, heyecanla beklenen, Sol Yanımdan Üşüdüm “Sürgün” kitabının tüm gelirlerini Hatay’daki depremzede kız çocuklarının eğitimine harcayacağını açıklaması ile herkesin takdirini kazanan Derya Arslan her zaman olduğu gibi güler yüzü ile karşıladı bizi.

Büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan Yazar Derya Arslan: ”Hepimizde derin yaralar bırakan asrın felaketinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyorum. Oldukça yoğun tempoda hem iş hem de yazarlık çalışmalarımı yürütürken yaşadığımız durum karşısında herkes gibi biz de çaresizliği yaşadık bir süre. Zorunlu olarak çalışmalarımıza ara vermek zorunda kaldık. Bu süreçte yeni kitabıma yoğunlaşarak Sol Yanımdan Üşüdüm “Sürgün”ü tamamladım. Kitabın tüm gelirini Hatay’daki depremzede kız çocuklarının eğitimine harcayacak olmam bir nebze de olsa bana moral oldu. Şehir dışından aldığım bir çok teklife rağmen Hatay sevdamın ağır basması neticesi ile buradan hiç ayrılmadım. Hatay benim hayatımda her daim çok önemli bir yere sahip diyerek sözlerini tamamladığında buğulu gözlerine şahit olduk.

Sol Yanımdan Üşüdüm “Sürgün” kitabına ilginin çok iyi olduğunu belirten Yazar Derya Arslan, çok daha iyi olması adına var gücü ile çalışmalarına devam ettiğinin altını çizerek Hatay’daki depremzede kız çocuklarının eğitimine katkı sağlamak için kitabını alan herkese teşekkür etti.

Ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Yazar Derya Arslan günün anısına Sol Yanımdan Üşüdüm “Sürgün” kitabını imzalayarak bana takdim etti. Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiğimiz Yazar Derya Arslan’a çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretimizi sonlandırdık.

Mali Müşavir ve Yazar Derya Arslan çevre yolu üzerinde bulunan Sigortacılar ve Mali Müşavirler Sitesinde 32 No’lu prefabrik ofisinde faaliyet gösteriyor.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.