BU KİTAP YÜREĞİNİZE DOKUNURKEN, SİZ DE BİR KIZ ÇOCUĞUNUN HAYATINA DOKUNACAKSINIZ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yazar Derya Arslan’ın çok beğenilen; Sol Yanımdan Üşüdüm “Yüreğini Al Git” adlı kitabının ikinci serisi Sol Yanımdan Üşüdüm “Sürgün” isimli eseri okurlarından tam not aldı. Bu kitabın başka bir özelliği ise gelirlerin tümünün Yazar Arslan’ın, kendisi gibi depremzede olan kız çocuklarının eğitimine harcanacak olması..

Hatay Basın camiasında yıllardır emek harcayan; bunu yaparken, yaptığı işe verdiği önemi bu yıl üçüncü diplomasını alarak gösteren Gazeteci Talip Köleoğlu, Yazar Derya Arslan’ı ziyaret ederek yeni kitabı hakkında sohbet etti.

Gazeteci Köleoğlu, yazarın eseri dışında yüklenmiş olduğu sosyal sorumluluk projesinden dolayı duygulandığını dile getirerek;

“Tüm gelirleri Hatay’daki depremzede kız çocuklarının eğitimine harcanacak olan Yazar Derya Arslan’ın Sol Yanımdan Üşüdüm “Sürgün” adlı yeni kitabını kıymetli yazarımızın elinden hem de imzalı bir biçimde almanın heyecanını yaşadım. Her kitap bir depremzede kız çocuğunun eğitimine katkı sağlayacak. Kitap yüreğinize dokunurken, sizler de bir kız çocuğunun hayatına dokunmuş olacaksınız” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.