SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ, BELENLİ ÇOCUKLARIN GÖNLÜNÜ FETHETTİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

6 Şubat Kahramanmaraş depreminden bu güne kadar bölge halkının her zaman yanında olan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Hatay iline gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında Belen’de eğitim gören 4500 ilkokul öğrencilerine, okul çantası ve kırtasiye desteğinde bulunarak, çocukların gönlünü fethetti.

Kıcı ve Şevket Çalışkan ilkokullarında düzenlenen temsili törene katılan Başkan Yılmaz, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi.

“Silivri’den sizlere saygılar, sevgiler getirdim. Silivri halkının kalbi, yüreği, sizlerle beraber. Yaşadığımız deprem felaketinin ilk gününden bu güne kadar, Hatay’ımızın ve Belen’imizin zor günlerinde yanında olmaya gayret ettik. Bizler her yıl Silivri’deki 1. sınıfa başlayan çocuklarımıza okul çantalarını ve içindeki kırtasiye malzemelerini hediye sunuyorduk. Bu yıl bunları düzenlerken dedik ki Belen’deki kardeşlerimizin de ihtiyacı var, ilkokul öğrencilerimizin tamamına ulaşabilelim ki Silivri’deki kardeşlerinden çocuklarımıza armağan olsun. Şunu bilmenizi isterim, asil vatan evlatları gönüllerinde yaşattıkları ferasetle, her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek güçtedir ve güçteyiz. Kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyin. Yurdun dört bir yanında, deprem bölgesiyle dertlenen, birçok vatan evladı var. Silivri halkı da sizlerin yanında, meclis üyelerimiz, başkan yardımcılarımızla buradayız. Şahsım ve ekibim olarak burada olmaktan duyduğum mutluluğu bir kez daha dile getirmek istiyor, bütün çocuklarımızın da gözlerinden öpüyorum. İfadelerini kullandı.

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ise yaptığı teşekkür konuşmasında şu ifadelere ter verdi.

“Yaşadığımız deprem felaketinin ilk gününden itibaren halkımızın yaşadığı sıkıntılı süreçte, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan İstanbul Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz, ilçemizin tamamında depremden etkilenen ilkokul öğrencilerimize, kırtasiye desteğinde bulunarak, yine gönüllerimizi fethetti.

Şevket Çalışkan İlkokulunda düzenlediğimiz programa da iştirak eden Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz’a bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim sizlerden ve ekibinizden razı olsun.” İfadelerini kullandı.

Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ise yaptığı teşekkür konuşmasında, “Yaşadığımız deprem felaketinde ilçemizin yaralarını sarma adına büyük bir özveri gösterdi. Bu manada İstanbul Silivri Belediye Başkanımız Sayın Volkan Yılmaz’a şahsım ve Belen halkı olarak bir kez daha teşekkür ediyorum. Rabbim kendinden her zaman razı olsun.” İfadelerini kullandı.

Hediye dağıtım programına Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay, Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Belen İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu ve çok sayıda idareci katıldı.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.