DEPREMZEDE ESNAFIN KREDİ SORUNLARI KONUŞULDU

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Halk Bankası müdürleri ve yetkilileri, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

Halk Bankası Genel Müdür Yardımcıları Hasan Tuncay, Ergin Kaya, Gaziantep Bölge Koordinatörü Metin Yediyıldız, İskenderun Ticari Şube Müdürü Hüseyin Kahveci, İskenderun Sahil Şube Müdürü Veysel Ülker, 5 Temmuz Şube Müdürü Atilla İlhan Turan, Gaziantep Bölge Pazarlama Müdürü Ali Sarı, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, 6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen deprem felaketi ve sonrası üyelerin finansman ve kredi kullanımı konusunda yaşadıkları sorunlara değindi.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, Depremin yaşandığı şehirlerdeki Kobilerin ve işletmelerin genel durumu, güncel ekonomideki gelişmeler, deprem sonrası iş yerleri hasar gören işletmelerin yaşadıkları sorunlar, kredi faizleri ile piyasalardaki son durum değerlendirildi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.