CUMHURİYETİMİZE SAHİP ÇIKMAK EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZDİR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, Türk tarihinin en önemli zaferlerinden olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili; Milletimiz, kendisini tarh sahnesinden silmek isteyenlere unutulmayacak bir ders vermiştir dedi.

Başkan Mehmet Deli; yayınladığı mesajda şöyle dedi : “Tarihi zaferlerle dolu Yüce Türk Milleti’nin azim ve kararlılığı neticesinde zaferle sonuçlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıldönümünü kutlamanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Milletimiz bu zaferle, milli birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere unutulmayacak bir ders vererek hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir.

Bugün de aynı şuur ve ruhla, ecdadımızdan bizlere emanet olan vatanımıza ve Cumhuriyetimize sahip çıkmak en önemli görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle “30 Ağustos Zafer Bayramı”nı en içten duygularımla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.