AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI, EĞİTİME KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun yıllar Defne ilçesinde önemli çalışmalara ve başarılara imza atan, binlerce öğrenciye farklı dilleri öğreten Amerikan Kültür Dil Okulları, 6 Şubat Depremi sonrası mecburen verdikleri aranın ardından yeniden hizmet vermeye başladı.

Kurulduğu günden bu yana bölgemizdeki eğitim kurumları arasında haklı bir ün kazanan Amerikan Kültür Dil Okulları, depremin yarattığı zorlukları geride bırakıp yeniden açılarak gelecekte de öğrencilere en iyi eğitimi sunma konusundaki kararlılığını sürdürmeyi amaçlıyor.

Aynı binasında ve aynı adresinde öğrencilerine tekrar kapılarını açan Amerikan Kültür Dil Okulları, depremin etkilerine rağmen öğrenci, öğretmen ve personellerin güvenliğini sağlama konusunda hassasiyet göstererek hızlı bir toparlanma sürecini geride bıraktı.

Depremin şehrimizde oluşturmuş olduğu belirsizlik, hem öğrencilerin hem de velilerin endişelerini artırmıştı. Ancak Amerikan Kültür Dil Okullarının eski haline hızlı bir şekilde dönme çabası ve açılışa hazır duruma gelme azmi, okulun kurumsal kimliğiyle birlikte ne kadar sağlam temellere sahip olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Okulun yöneticiliğini yürüten, başarıları ve deneyimi ile tanınan Zehra Büyükaşık, “Binamızın zemin, kolon ve kirişleri çok sağlam olduğu için okulumuz depremden hiç zarar görmedi. Ancak şehrimizdeki yıkımlardan dolayı kısa bir ara vermek zorunda kaldık. Hatay’ın yeniden ayağa kalkması konusunda ise biz de eğitim ve öğretim mücadelemizi başlattık. Ulusal ve uluslararası bir kurumsal kimliğe sahibiz. Üstün eğitim kalitemizden ve modern olanaklarımızdan taviz vermeden öğrencilerimizle yeniden buluşmanın heyecanını yaşıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

“ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZİ KAYIT YAPTIRMAK İÇİN OKULUMUZA DAVET EDİYORUZ”

Dil alanında uzman öğretmen kadrosu ve nitelikli eğitim kaynakları ile öğrencilerine sundukları benzersiz eğitim tecrübelerini sürdürmekte kararlı olduklarını vurgulayan Büyükaşık, “ Sınıflarımız modern eğitim anlayışına uygun fizikî koşullara sahiptir. Öğrencilerimizin güvenlik kaygılarını giderecek her türlü önlem ve tedbiri aldık. Başta İngilizce olmak üzere diğer dünya dilleri kurslarını her yaştan öğrenci gruplarına vermeye hazırız. Öğrenci ve velilerimizi kayıt yaptırmak için okulumuza davet ediyoruz.” dedi.

Sümerler mahallesi Güzel sokak no:5 adresinde faaliyet gösteren Amerikan Kültür Dil Okullarının iletişim telefonu 0 533 423 0904

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.