İZZETTİN YILMAZ’DAN MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ’YE ZİYARET

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ve Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı makamlarında ziyaret etti.

Depremin yıktığı Antakya’ya desteklerinden dolayı başta MHP Lideri Devlet Bahçeli olmak üzere tüm MHP teşkilatına teşekkür eden Başkan Yılmaz, hüsnü kabullerinden ve Antakya’ya verdikleri önemden dolayı Bahçeli ve Durmaz’a teşekkürlerini sundu. Ziyarette Antakya Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye ve Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a brifing veren Başkan Yılmaz, ayrıca depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için de destek talebinde bulundu.

Bahçeli: Antakya Bizim De Şahsi Meselemizdir

Antakya Belediyesi’nin sahadaki çalışmalarının takdire şayan olduğunu kaydeden MHP Lideri Devlet Bahçeli, “6 Şubat deprem felaketinde en büyük hasarı alan Antakya’da zorluklar içinde fevkalade işler çıkartan siz değerli başkanımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin banisi olan Yüce Atatürk’ün de dediği gibi Hatay/Antakya bizim de şahsi meselemizdir. Devletimizin her zaman depremzede vatandaşlarının yanında yer aldığını tekrardan hatırlatıyor, tüm Antakyalı vatandaşlarımıza bir kez daha başsağlığı dileklerimi iletiyorum” dedi.

Bahçeli, sık sık ziyaret ettiği Antakya’ya yakın zamanda da ziyaret gerçekleştireceğini kaydetti.

Durmaz: Antakya Bizim Gönül Coğrafyamızdadır

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, ziyaretinden memnuniyet duyduğu Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ile kent genelinde gerçekleşen çalışmaları değerlendirdi. Durmaz yaptığı konuşmada; “Antakya verdiği çok sayıda kayıp ve aldığı hasar ile hepimizin gönlünde büyük yara oldu. Önceliğimiz en ağır hasarın yaşandığı Antakya ve Antakyalı vatandaşlardır. Burada devletimizin tüm imkanlarını seferber ettiğini görüyoruz. Bizler de elimizden gelen her türlü desteği teşkilatlarımız aracılığıyla sürdürmeye devam edeceğiz. Antakya’ya kaliteli hizmetlerde bulunan siz değerli başkanıma ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.